Zapowiedzi telefoniczne

Wykonuję nagrania głosu na potrzeby central telefonicznych, komunikaty głosowe, powitania telefoniczne, komunikaty do automatycznej sekretarki, IVR, a także nagrania innego zastosowania. Mam duże doświadczenie, a mój głos został wykorzystany setki razy w różnego rodzaju zleceniach, w tym zapowiedzi telefoniczne, spoty reklamowe, filmy, komunikaty.

Posłuchaj przykładowego nagrania:

Dobrze wykonana zapowiedź telefoniczna istotnie wpływa pozytywnie na komunikację z klientami. W zależności czy jest to centrala telefoniczna firmy, call center czy biuro obsługi klienta, głosowe komunikaty w centrali telefonicznej pozytywnie wpływają na wizerunek firmy jako takiej, której zależy na kliencie i liczącej się z jego zdaniem. Komunikat powinien być odpowiednio nagrany: dobre tempo, jakość i odpowiedni format pliku. Nagrywanie zapowiedzi głosowych powinno zostać przeprowadzone w odpowiednich warunkach akustycznych, dlatego zalecam skorzystać z usług profesjonalisty.

Dla każdego klienta oferuję nagranie komunikatów spełniających najwyższe standardy oraz dostarczę pliki w wymaganym formacie (WAVE lub MP3). Jeśli potrzebujesz zapowiedzi z podkładem muzycznym, dostarczę również bazę muzyczną z możliwością wyboru muzyki.

Zamów nagranie

Nagrania wykonuję zazwyczaj w ciągu dwóch dni od otrzymania zamówienia. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Prześlij tekst do nagrania, w odpowiedzi otrzymasz konkretną cenę za wykonanie nagrania.

Cena: od 50 zł + VAT

Kontakt

E-mail: biuro@front-media.pl

Telefon: 790 78 78 98