Bezpłatna wycena

Zapowiedzi telefoniczne

Usługi nagrywania zapowiedzi telefonicznych i komunikatów IVR

Wykonuję nagrania głosu na potrzeby central telefonicznych, komunikaty głosowe, powitania telefoniczne, komunikaty do automatycznej sekretarki, PBX, IVR, a także nagrania innego zastosowania. Mam duże doświadczenie, a mój głos został wykorzystany setki razy w różnego rodzaju zleceniach, w tym zapowiedzi telefoniczne, spoty reklamowe, filmy, komunikaty.

Posłuchaj przykładowego nagrania:

Dobrze wykonana zapowiedź telefoniczna istotnie wpływa pozytywnie na komunikację z klientami. W zależności czy jest to centrala telefoniczna firmy, call center czy biuro obsługi klienta, głosowe komunikaty w centrali telefonicznej pozytywnie wpływają na wizerunek firmy jako takiej, której zależy na kliencie i liczącej się z jego zdaniem. Komunikat powinien być odpowiednio nagrany: dobre tempo, jakość i odpowiedni format pliku. Nagrywanie zapowiedzi głosowych powinno zostać przeprowadzone w odpowiednich warunkach akustycznych, dlatego zalecam skorzystać z usług profesjonalisty.

Każdemu klientowi oferuję nagranie komunikatów spełniających najwyższe standardy oraz dostarczę pliki w wymaganym formacie (WAVE lub MP3). Jeśli potrzebujesz zapowiedzi z podkładem muzycznym, dostarczę również bazę muzyczną z możliwością wyboru muzyki.

Zamów nagranie

Nagrania wykonuję zazwyczaj w ciągu dwóch dni od otrzymania zamówienia. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej wyceny. Prześlij tekst do nagrania, w odpowiedzi otrzymasz konkretną cenę za wykonanie nagrania.

Cena: od 50 zł + VAT

Przykłady treści zapowiedzi telefonicznych

Powyższe teksty komunikatów są tylko przykładami, które można dowolnie modyfikować i zmieniać na swoje potrzeby. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zredagowaniu tekstów do zapowiedzi, skontaktuj się ze mną a chętnie pomogę.

Pamiętaj jednak, że zapowiedź telefoniczna:

POWODZENIA!